Nädala õppe- ja kasvatustegevused

Ardu Lasteaia õppeaasta 2017/2018 


NOOREM RÜHM (2-4 aastased)                                                                                                            Esmaspäev
1. Muusika
2. Liikumine (ujumine)
3. Mina ja keskkond

Teisipäev
1. Keel ja kõne
2. Kunst

Kolmapäev
1. Mina ja keskkond
2. Matemaatika

Neljapäev
1. Muusika                                                                                                                                                                     2. Keel ja kõne

Reede
1. Kunst
2. Liikumine (saalis)


KESKMINE RÜHM (3-6 aastased)                                                                                                       Esmaspäev
1. Mina ja keskkond
2. Muusika
2. Matemaatika

Teisipäev
1. Keel ja kõne                                                                                                                                                           2. Liikumine  (ujumine)

Kolmapäev
1. Keel ja kõne
2. Kunst                                                                                                                                                                           3. Liikumine (õues)

Neljapäev
1. Mina ja keskkond
2. Muusika                                                                                                                                                                     3. Matemaatika

Reede
1. Kunst                                                                                                                                                                          2. Liikumine (saalis)


VANEM RÜHM (5-7 aastased)                                                                                                            Esmaspäev
1. Mina ja keskkond
2. Matemaatika
3. Muusika

Teisipäev
1. Keel ja kõne                                                                                                                                                       2.Kunst
3. Liikumine (õues)

Kolmapäev
1. Keel ja kõne
2. Liikumine (ujumine)

Neljapäev                                                                                                                                                                    1. Mina ja keskkond
2. Matemaatika
3. Muusika

Reede
1. Liikumine (saalis)
2. Keel ja kõne                                                                                                                                                             3. Kunst